Książki

Jest wiele książek Access Conscousness, poniższe pozycje są dostępne w języku polskim (na dole informacje o sprzedaży):Salon kobiet

Rozmowy o kobietach, mężczyznach, seksie, miłości, związkach oraz o stawaniu się pragmatykiem feminizmu.

A gdybyś żył w świecie, w którym wszyscy są dla siebie życzliwi? Co, jeśli to właśnie ty jesteś tym, który może uczestniczyć w kreacji takiego świata?
A gdybyś miał związek, który jest kochający, troskliwy oraz przyjmujący – a nie nieświadomy, nienawidzący, osądzający?


Cena: 125 zł (koszt przesyłki na terenie kraju 15 zł; zamówienia przez formularz lub tel. 698 469 374)

Radosne wychodzenie z długów

Simone Milasas miała $187,000 długu kiedy zdała sobie sprawę, że musi coś zmienić. Z pomocą wymienionych w tej książce narzędzi wyszła całkowicie z długów w ciągu dwóch lat. Punkt widzenia Simone - NIKT NIE POWINIEN MIEĆ PROBLEMÓW Z PIENIĘDZMI. Czy jesteś gotowy zmienić cała swoją rzeczywistość wokół pieniędzy? Jaki punkt widzenia masz wokół pieniędzy, że gdybyś go zmienił, wykreowałoby to inną rzeczywistość dla ciebie? A jeśli mógłbyś mieć nieograniczone źródła przychodów? Co jeśli możesz wykreować pieniądze na takie sposoby, w jakie nikt inny nie potrafi? Ta książka będzie dla ciebie wsparciem w wykreowaniu potężnej zmiany i zaproszeniu ciebie do wykreowania wielkich pieniędzy.

RADOSNE WYCHODZENIE Z DŁUGÓW JEST POCZĄTKIEM ZUPEŁNIE INNEJ MOŻLIWOŚCI.

JEŚLI SZUKASZ SZYBKIEJ POPRAWY SWOICH PROBLEMÓW Z PIENIĘDZMI, TO NIE JEST KSIĄŻKA DLA CIEBIE.

JEŚLI JESTEŚ GOTOWY ZMIENIĆ CAŁĄ SWOJĄ RZECZYWISTOŚĆ FINANSOWĄ, TO ZACZYNAJMY.

Jak stać się pieniędzmi

Ta książka jest podręcznikiem z ćwiczeniami, które zostały channelingowane przez założyciela Access Consciousness®, Garego M. Douglasa, aby dać Ci więcej jasności i lekkości na temat pieniędzy – to proste kroki do tego, aby otrzymać jasność na temat pieniędzy i dowiedzieć się jak zacząć mieć ich WIĘCEJ!  

Radość z biznesu


Co by się stało, gdyby BIZNES był RADOŚCIĄ i ZABAWĄ?

Co by było, gdyby kryło się pod tym więcej niż kiedykolwiek sobie wyobrażałeś?

Gdybyś kreował biznes z pozycji cieszenia się nim – co byś wybrał? Co byś w nim zmienił? Jakich dokonałbyś wyborów, gdybyś wiedział, że nigdy nie możesz odnieść porażki? Biznes jest RADOŚCIĄ, jest kreacją, ma w sobie pierwiastek twórczy.7 kroków do doskonałej komunikacji

Kass Thomas jest autorką, osobistością występującą w radio oraz Certyfikowanym Facilitatorem Access Consciousness. Podróżuje po całym świecie i prowadzi treningi grupowe oraz indywidualne na tematy komunikacji, związków, języka ciała, biznesu oraz pieniędzy. Co robi dokładnie? Zadaje mnóstwo pytań.

Oto przykłady jej najbardziej ulubionych pytań:
Jaką magią mogę być i jaką magię mogę dziś otrzymać z każdym i ze wszystkim dookoła mnie?
Co jeszcze jest tu możliwe, czego sobie nawet nie mogę wyobrazić?
Na co mogę tu popatrzeć w inny sposób? 
Większość książek po angielsku oraz wszystkie powyższe po polsku są dostępne w księgarni internetowej TUTAJ jeśli wybranej przez Ciebie książki nie ma w katalogu, wystarczy zamówić ją prze email, sprowadzą i przyślą. Mam do sprzedaży 2 sztuki Salon kobiet, jedna w niższej cenie bo ma lekko zabrudzony narożnik.