Książki
Salon kobiet
Rozmowy o kobietach, mężczyznach, seksie, miłości, związkach oraz o stawaniu się pragmatykiem feminizmu.

A gdybyś żył w świecie, w którym wszyscy są dla siebie życzliwi? Co, jeśli to właśnie ty jesteś tym, który może uczestniczyć w kreacji takiego świata? 

A gdybyś miał związek, który jest kochający, troskliwy oraz przyjmujący – a nie nieświadomy, nienawidzący, osądzający?

Cena: 125 zł (koszt przesyłki na terenie kraju 15 zł; zamówienia przez formularz lub tel. 698 469 374)

Jak stać się pieniędzmi

Ta książka jest podręcznikiem z ćwiczeniami, które zostały channelingowane przez założyciela Access Consciousness®, Garego M. Douglasa, aby dać Ci więcej jasności i lekkości na temat pieniędzy – to proste kroki do tego, aby otrzymać jasność na temat pieniędzy i dowiedzieć się jak zacząć mieć ich WIĘCEJ!

Cena: 100 zł (koszt przesyłki na terenie kraju 15 zł; zamówienia przez formularz lub tel. 698 469 374) więcej na stronie: https://accessconsciousness.me/shop/2015/10/28/jak-stac-sie-pieniedzmi-zeszyt-cwiczen-polish/

Radość z biznesu

Co by się stało, gdyby BIZNES był RADOŚCIĄ i ZABAWĄ? 
Co by było, gdyby kryło się pod tym więcej niż kiedykolwiek sobie wyobrażałeś?  

Gdybyś kreował biznes z pozycji cieszenia się nim – co byś wybrał? Co byś w nim zmienił? Jakich dokonałbyś wyborów, gdybyś wiedział, że nigdy nie możesz odnieść porażki? Biznes jest RADOŚCIĄ, jest kreacją, ma w sobie pierwiastek twórczy.


 Cena: 100 zł (koszt przesyłki na terenie kraju 15 zł; zamówienia przez formularz lub tel. 698 469 374)

7 kroków do doskonałej komunikacji 

Kass Thomas jest autorką, osobistością występującą w radio oraz Certyfikowanym Facilitatorem Access Consciousness. Podróżuje po całym świecie i prowadzi treningi grupowe oraz indywidualne na tematy komunikacji, związków, języka ciała, biznesu oraz pieniędzy. Co robi dokładnie? Zadaje mnóstwo pytań.

Oto przykłady jej najbardziej ulubionych pytań:

  • Jaką magią mogę być i jaką magię mogę dziś otrzymać z każdym i ze wszystkim dookoła mnie? 
  • Co jeszcze jest tu możliwe, czego sobie nawet nie mogę wyobrazić?
  • Na co mogę tu popatrzeć w inny sposób?

Cena: 50 zł (koszt przesyłki na terenie kraju 10 zł; zamówienia przez formularz lub tel. 698 469 374) więcej na stronie: https://accessconsciousness.me/shop/2016/08/31/7-steps-to-flawless-communication-by-kass-thomas/Being You changing the Wrold

This is probably the weirdest book you've ever come across. It is written for the dreamers of this world -- the people who KNOW that something different is possible -- but who have never had the tools before. What if I told you that the tools exist? The possibilities you've always dreamed of are possible!
 

Cena: 100 zł (koszt przesyłki 15 zł; zamówienia przez formularz lub tel. 698 469 374) więcej na stronie: https://accessconsciousness.me/shop/2012/04/25/d66_40-6-being-you-changing-the-world-by-dain-heer-book-2/