Podstawy Access

Co więcej, jeżeli chciałbyś posłuchać o tym, czym są Podstawy oraz co zmieniły w naszym życiu, zapraszamy Cię do odsłuchania krótkiego nagrania z Free Zooma: A gdyby tak przyjrzeć się PODSTAWOM swojego ŻYCIA, na których kreujemy to, co ukazuje się w naszej rzeczywistości?


Zajęcia Podstawy Access które tłumaczę na język polski prowadzą światowej klasy Facylitatorzy. Tłumaczenie jest integralną częścią zajęć, nie płaciszc za nie.


nadchodzące terminy: Budapeszt (Kass Thomas); Warszawa (Patrycja Piątek)16-19.02.2019r. - Kass Thomas - Podstawy Access; Praga, Czechy

Czy zauważyłeś, że ta rzeczywistość faktycznie nie działa w sposób, który działa dla ciebie?

Czy szukasz kluczy, które odblokują ograniczenia tej rzeczywistości i pozwolą ci wkroczyć w nieograniczone możliwości posiadania wszystkiego, czego prawdziwie pragniesz?

Zaproszeniem twórcy Access Consciousness®, Garego Douglasa oraz współtwórczy dr. Daina Heer jest praktyczny system do funkcjonowania wewnątrz i ponad światem, który nie działa w sposób, który działa dla ciebie.

Patrząc na problemy życiowe z zupełnie innej perspektywy, z łatwością można zmienić cokolwiek.

Aby cokolwiek mogło cię ograniczyć, musisz działać z jakiejś formy anty-świadomości lub nieświadomości.

Więc, co chciałbyś wybrać zamiast tego?

Na Podstawach zaczniesz widzieć punkty widzenia, które cię ograniczają i to, co możesz zmienić, co pozwoli ci funkcjonować z pytania, wyboru, możliwości i wsparcia.


Informacje, pytania, zapisy - Katarzyna Przyszewska
tel. 698 469 374

Zapraszam bardzo serdecznie :-)