Czym ROAR wyróżnia się od innych technik?

Większość technik skupia się na znalezieniu tego, co się zepsuło i jest do naprawy (rozpatrujesz przeszłość, rozważając "jak to się stało", ""kto mi to zrobił" itp.). Potrzeba na to dużo czasu, energii i regularnych spotkań aby "naprawić siebie". Natomiast już samo założenie, że jest w nas coś do naprawy jest błędne - jesteśmy doskonali w swojej indywidualności i niepowtarzalności - a tym co należy znaleźć i skutecznie usunąć jest kłamstwo w jakie uwierzyłaś. Usuwając kłamstwo - całkowicie zmieniasz podstawę z jakiej funkcjonujesz w życiu, w relacjach, ze swoim ciałem, w biznesie.
Wielu z nas nauczyło "przezwyciężać problemy", "usuwać przeszkody" w swoim życiu. Drugą rzeczą jaka wyróżnia technikę ROAR jest to, że głównym celem nie jest po prostu pozbycie się i usuniecie problemu jaki cię męczy. Usunięcie problemu jest jednym z kroków techniki. Celem sesji jest pójście znacznie dalej niż tylko do "nie mam problemu" - celem jest odkrycie tej energii i tej przestrzeni z jakiej chcesz żyć, funkcjonować, być kiedy... nie ma problemu. I tu bardzo często pojawia... problem... bo mając ten problem od zawsze, zwyczajnie nie wiesz jak wygląda życie bez niego. Spokojnie, to też obejmuje technika ROAR - odkryjesz to w sobie. Brzmi jak duża sprawa, prawda? Bo to jest duża sprawa. Jak powiedziała dr Lisa - jedną sesją ROAR można przetransformować tak wiele jak przez przynajmniej 2/3 regularnej dwuletniej terapii.

Tutaj możesz obejrzeć i odsłuchać po angielsku z polskim tłumaczeniem jak technika ROAR wygląda w praktyce w prowadzeniu dr Lisy (należy podać e mail i utworzyć hasło - nagranie będzie dostępne w bibliotece plików): https://www.drlisacooney.com/offers/D2LNxtkF

Technikę ROAR znam i stosuję od 2017 roku, ze wspaniałymi rezultatami w moim życiu zawodowym i prywatnym. W lutym 2020 roku wzięłam udział w pogłębionym szkoleniu dla Praktyków ROAR i od tego czasu mam uprawnienia i prowadzę sesje indywidualne tą metodą.