Opinie

Widzę dużą wartość - po sesji Access Bars - czuję się lepiej, o 100% zwiększyły mi się wyniki finansowe i poprawiła nam się relacja z partnerem
Daria


Do Kasi trafiłam w sytuacji beznadziejnej, po niezliczonej ilości spotkań z mentorkami, które zamiast mnie wspierać oceniały mnie i pozbawiały wiary, że lepsze nadejdzie...Wówczas sprawa była już bardzo pilna: 22 tysiące do zwrotu w urzędzie w trybie pilnym! Krótka rozmowa z Kasią wszystko zmieniła: poczucie nieuchronnej katastrofy zmieniło się w lekkość i spokój, a po dwóch dniach urząd nie chciał już 22 tysięcy tylko 1,4 bez dodatkowych wyjaśnień! Moja wdzięczność trwa do dziś, a z przewodnictwa i wsparcia Kasi korzystam nie tylko w kwestiach finansowych.
Alina


Kasiu chciałabym bardzo podziękować Tobie za wspaniałe warsztaty którymi obdarzyłaś mnie w piękny majowy weekend. Nie mogłam wymarzyć sobie lepszego prezentu urodzinowego niż warsztaty Access Bars. Twoja wiedza, radość płynąca z przekazywania jej dała mi ogromną satysfakcję i mądrość, którą mogłam wykorzystać podczas moich sesji. 
Dzięki nagraniom oraz materiałom, do których mogę wrócić i odsłuchać ponownie mam większą możliwość wykonywania pracy z większą starannością. 

Poznać osobę z tak ogromna wiedzą to świadomość, że na mojej drodze stanął nauczyciel na którego ZAWSZE mogę liczyć i tego życzę innym uczniom Kasi. Ufam że to nie pierwszy warsztat z Kasią bo warto uczyć się u najlepszych.
                                            Kasia


Pola, lat 10Kurs Access Bars chciałam zrobić od bardzo dawna. Niestety, w moim miejscu zamieszkania bardzo rzadko jest on organizowany. Ogromnie ucieszyłam się więc, gdy na Kasi stronie przeczytałam informację o tym, że zamierza przyjechać do mojego miasta. Gdy zbliżał się wyznaczony dzień, okazało się, ze jestem jedyną chętną osobą.  Mimo tego Kasia postanowiła przyjechać, by poprowadzić warsztat :)
Kurs z Kasią to nie tylko nauka wykonywania masażu, ale także praca nad sobą. Dzięki niej uświadomiłam sobie sporo spraw i już na zajęciach zaczęłam zmianę w swoim życiu. W kursie wzięła udział także moja dziesięcioletnia córka. Otrzymała śliczny podręcznik, certyfikat ukończenia kursu, a co najważniejsze nauczyła się wykonywać zabieg. Zaletą  Kasi - jako prowadzącej - jest to, że nie zostawia kursanta samego z nowymi umiejętnościami. Jest zainteresowana tym, czy radzę sobie z zabiegiem i w razie problemów oferuje swoją pomoc. 
Bardzo serdecznie polecam warsztaty z Kasią. Jest ona nie tylko pasjonatką w swojej dziedzinie, ale także przemiłą, ciepłą i cierpliwą osobą. Praca z nią to wielka przyjemność.
                                            Sandra


Trudno powiedzieć, czy z czymś się zmagałam...
Właściwie wszystko zaczęło się od ujrzenia Lisy pracującej swoja metoda. Pozazdrościłam dziewczynie, która została wybrana przez Lisę do pokazowej pracy, bo aż trudno w to uwierzyć, że dotarły tak błyskawicznie do sedna problemu i przepracowały go. A trzeba trafu, że tego dnia weszłam w konflikt ze swoja szefowa, co skończyło się przykro. Oglądając tę sesję pomyślałam, jakby to było fajnie użyć tak szybkiego narzędzia i rozwiązać przyczynę i nie musieć już przeżywać tak trudnych emocji? Jakby to było odzyskać  siebie? Faktycznie było widać, że dziewczyna dokonała dużej zmiany. Pomyślałam też z żalem, że nie stać mnie na sesję  u dr Lisy. No może stać, ale z uszczerbkiem w budżecie :)
Mądrzy ludzie mawiają: Uważaj czego sobie życzysz, bo możesz to dostać. I tak było w moim przypadku. Kiedy następnego dnia przyszłam do Kasi, nie mając świadomości, że nie tylko jest tłumaczka dr Lisy, ale też kilka lat uczyła się tej metody, emocje były na tyle żywe, że same wypłynęły. Kasia się zajęła mną, podążając za moim procesem. Nawet nie podejrzewałam, że potrafi tak pracować z ciałem. Chodziłam wcześniej na terapię metoda Lowena i jestem pod wrażeniem. Dotarłam do swojej głębokiej traumy i ja zintegrowałam. I to było jak cięcie laserem. Nie opiszę tej sesji, bo to osobiste, ale na koniec powiedziałam, że czuję spokój i błogość. I mam to poczucie odzyskania siebie. Każdemu tego życzę.
z wdzięcznością
N.

Po barsie czuję się spokojniejsza, bardziej zrównoważona emocjonalnie i mentalnie, silniejsza.  I.


Kasia jest bardzo ciepłą osobą. Podczas sesji Bars mistrzowsko zadaje pytania. Wykazuje niesamowite zrozumienie oraz empatię podczas zabiegu. Polecam wszystkim, którzy potrzebują uwolnić się od przytłaczających myśli oraz negatywnych emocji.
Iwona


Zdecydowałam się napisać ponad miesiąc po szkoleniu, bo wcześniej bałam się chyba uwierzyć w zmiany jakie zaszły i nadal zachodzą. Wszystko zaczęło się już na moim pierwszym spotkaniu z Kasią i pierwszej sesji. 
Po pierwsze wstałam nie podpierając się z kucania. Wcześniej miałam z tym duży problem ,bo w przeszłości moje ciało przeszło wiele urazów. 
Guz, który miałam pod kolanem/prawdopodobnie jakiś płyn/ prawie całkowicie zniknął. 
Z dnia na dzień poprawia się moja kondycja psychiczna. Pozbywam się przede wszystkim lęku i kreuję dla mnie i mojej córki bezpieczną przyszłość. A właśnie, coś co dotyczy mojej Oliwki. Barsy, robione przeze mnie bardzo pomagają jej w nauce. Było już to widoczne po pierwszym sprawdzianie z języka angielskiego. To naprawdę działa.
Dziękuję Kasiu.


Po sesji bars czuję lekkość i bardzo przyjemny kontakt z ciałem, była to bardzo przyjemna sesja, a przede wszystkim skorzystałam z rozmowy jaką prowadziła ze mną Kasia, dużo mi to wyklarowało czego chcę i jak to poprowadzić. Mam teraz tyle energii i pomysłów.  

Ewa

Po barsie czuję się spokojniejsza, bardziej zrównoważona emocjonalnie i mentalnie, silniejsza.
                                                                                     I.


Czuję się cudownie. Po twoim ćwiczeniu takie drzwi się pootwierały, że jak może być jeszcze lepiej!? Moc jak nic. Pierwszy raz czuje się wolna.
                                                                                 Ania


  Chciałem oficjalnie potwierdzić, że facelift działa , odpaliło się co prawda z dużym opóźnieniem [2 godziny po procesie] ale jak może być jeszcze lepiej i miałaś rację, jak dobry sex
To jest moje oficjalne stanowisko w tej kwestii i można je publikować
Jakby co to piszę się na całą serię 20 face..., nawet odpłatnie. Dziękuję za dzisiaj Kasiu.
                                                                                                   Maciek 


Before working with Kasia, I was struggling with my business. I wanted to create the business I truly desire, that I will be happy to go to work each morning and have fun playing with it. But there was something limiting me. I was unhappy but I didn't get what was making me unhappy.
When I was working with her, I discovered my limitations, cages, what was making me unhappy and not satisfied and how I can change them and create what I truly desire.
I did 6 sessions with Kasia and each one of them was amazing. The distress and boredom that I had before are gone. I recognized what I like and don't like about my business and how I can start having fun with everything I do. My point of view about my business is changed. Instead of going to contraction, I started asking questions and look for what else is possible. Now, I smile every day. :)
I am so happy to work with her. She is an incredible facilitator. I am so grateful for her and her contribution to me, my business and my life.     BD


Dziękuje za wszystkie audycje. A dziś jak mówiłaś o pieniądzach, to czułam bardzo mocno energie w nogach, później w całym ciele i wzrusza mnie to. Do teraz czuje, że coś dzięki Tobie się zmieniło. Poszerzyłam się. Dziwne, jestem wzruszona.... Jak może być jeszcze lepiej?
Kasiu a od pierwszych moich barsów zmieniło się sporo. Najcudowniejsze w barsach jest to, ze codziennie widzę możliwości zmiany, że życie bez nich to stagnacja i czekanie w bezpiecznym pudelku na śmierć. Brrr...jak dobrze, że mamy barsy i wspaniałych ludzi kolo siebie i Ciebie Kasiu.
DZIĘKUJE, JAK MOŻE BYĆ JESZCZE LEPIEJ?    L.
Bardzo Ci dziękuję za wszystko. To co robisz i jak robisz jest fenomenalne. Wreszcie odzyskałam lekkość i miałam dzień pełen cudów... Ania


Sesja Bars pozwoliła mi na energetyczne odczucie swojego ciała - w tym rozeznanie co jest moją prawdą a co jest prawdą i przekonaniem innych ludzi, otoczenia, którą uznałam za własną. Poszerzyła się moja percepcja rzeczywistości, zwłaszcza o te przestrzenie gdzie nasze autonomiczne wybory i intencje są w stanie kreacji i materializacji a my bez presji oczekujemy ich w naszej rzeczywistości wiedząc, że przejawią się w zdumiewający nieraz sposób. Dziękuję Kasiu za niesamowite doświadczenie, serdecznie polecam wszystkim pragnącym zmian :-) Sabina Milena


Po sesji bars czuję lekkość i bardzo przyjemny kontakt z ciałem, była to bardzo przyjemna sesja, a przede wszystkim skorzystałam z rozmowy jaką prowadziła ze mną Kasia, dużo mi to wyklarowało czego chcę i jak to poprowadzić. Mam teraz tyle energii i pomysłów.    Ewa


Chciałbym polecić każdemu szkolenie Bars u Katarzyny. Kasię odebrałem jako profesjonalistkę, osobę ciepłą i z dobrym poczuciem humoru. Kasia wspaniale się komunikuje, jest cierpliwa i przyjacielska. Wiedzę przekazuje czytelnie i kompetentnie. Bardzo cenię sobie kontakt z Katarzyną również po odbytym szkoleniu, nie raz służyła mi radą i wsparciem na mojej ścieżce z Acces Consciousness.     Piotrek z Trójmiasta