O mnie

 


Moim osobistym celem jest uczynić wszystko, aby zamiast strachu i biedy na świecie i w Polsce - zagościł tu spokój, dobrobyt i radość z życia.

Tworzysz ten świat. Tworzysz ten kraj. Tworzysz swoje życie. 

Zapraszam do przejścia na Jasną Stronę Mocy - swojej wolności i mocy, dobrobytu, bycia wyjątkowością siebie i tworzenia życia pełnego szczęścia i radości. 

                                                                 Katarzyna Przyszewska
Katarzyna Przyszewska 

trener osobistego wzrostu, facylitator Access Bars oraz Acces Facelift. Przez lata pracy i rozwoju osobistego przeszła przez różne techniki, szkoły i podejścia w poszukiwaniu tego „jak zacząć żyć i być wreszcie szczęśliwym”. W czasie sesji indywidualnych i warsztatów pomaga uwolnić mentalne i energetyczne blokady zatrzymujące życie w pamięci i odtwarzaniu traumy trudnych wydarzeń z przeszłości (czasem bardzo odległej przeszłości). Cały czas poszerza swój warsztat, asystuje światowej sławy psychologowi dr. Lisie Cooney (USA).

                        Dwa słowa - kim jest facylitator ;-)

najprościej mówiąc: facylitator pokazuje Tobie, że wiesz. Wiem, na początku może być to szokujące, bo nikt nas tego nie nauczył... w dzieciństwie rodzice i pani w szkole wiedzieli lepiej i trzeba się było słuchać. Haha. 
Facylitator umożliwia i wspiera Cię abyś wiedział, że Ty wiesz. Nie podaje gotowych rozwiązań, nie radzi ani nie mówi ci, co powinieneś zrobić (jak bardzo to lubimy). Facylitator zadaje pytania, które umożliwiają Tobie odkrycie wiedzenia w sobie. Nie są to takie "zwykłe" pytania "dlaczego...?", "po co...?" nie; zadaje pytania, które pozwalają Ci odkryć w sobie to co jest Twoją prawdą bo tylko ta się liczy i daje lekkość Twojemu życiu.


Z barsami pierwszy raz zetknęłam się pod koniec 2014 roku zupełnie nie wiedząc co to takiego - po prostu - ktoś zrobił mi zabieg. Po pierwszym zabiegu zupełnie nie rozumiałam co się ze mną dzieje - niby nic się nie zmieniło, a jednak wszystko był zupełnie inne.
Wcześniej używałam mnóstwa metod aby poprawić jakość mojego życia - EFT, ustawień Hellingera, regresingu, afirmacji, medytacji, pracy z wewnętrznym dzieckiem, pracy poprzez ruch i ciało i tak dalej i tak dalej.... - wszystkie one owszem, nie powiem pomagały, jednak dopiero gdy zaczęłam używać barsów a przede wszystkim pytań i narzędzi Access dokonałam dużej zmiany w moim życiu, poczułam na stałe więcej wolności, radości i spokoju.