O mnieKatarzyna Przyszewska 
Facylitator Access Bars
terapeutka cranio, masażystka twarzy 
tancerka
tel. 698 469 374
                           

Zapraszam na sesje indywidualne:
  • Access Bars
  • sesje facylitacji przez skype/telefon
  • procesów na ciało Access
oraz inne moje wspaniałości -co kto lubi :-)


Na początek dwa słowa - kim jest facylitator ;-)

najprościej mówiąc: facylitator pokazuje Tobie, że wiesz. Wiem, na początku może być to szokujące, bo nikt nas tego nie nauczył... w dzieciństwie rodzice i pani w szkole wiedzieli lepiej i trzeba się było słuchać. Haha. 
Facylitator umożliwia i wspiera Cię abyś wiedział, że Ty wiesz. Nie podaje gotowych rozwiązań, nie radzi ani nie mówi ci, co powinieneś zrobić. Facylitator zadaje pytania, które umożliwiają Tobie odkrycie wiedzenia w sobie. Nie są to takie "zwykłe" pytania "dlaczego...?", "po co...?" nie; zadaje pytania, które pozwalają Ci odkryć w sobie to co jest Twoją prawdą bo tylko ta się liczy i daje lekkość Twojemu życiu.


Z barsami pierwszy raz zetknęłam się pod koniec 2014 roku zupełnie nie wiedząc co to takiego - po prostu - ktoś zrobił mi zabieg. Po pierwszym zabiegu zupełnie nie rozumiałam co się ze mną dzieje - niby nic się nie zmieniło, a jednak wszystko był zupełnie inne.
Wcześniej używałam mnóstwa metod aby poprawić jakość mojego życia - EFT, ustawień Hellingera, regresingu, afirmacji, medytacji, pracy z wewnętrznym dzieckiem, pracy poprzez ruch i ciało i tak dalej i tak dalej.... - wszystkie one owszem, nie powiem pomagały, jednak dopiero gdy zaczęłam używać barsów oraz narzędzi Access dokonałam dużej zmiany w moim życiu, poczułam na stałe więcej wolności, radości i spokoju.


Poprzez moje zajęcia zapraszam do odkrywania swojej mocy i kreatywności, do pięknej podróży do świadomości i bycia sobą. Zapraszam w tą podróż i Ciebie