O mnie

Moim osobistym celem jest czynić wszystko, aby zamiast ograniczeń i niemożliwości zagościła w naszych życiach satysfakcja, dobrobyt i radość z bycia i życia.

Tworzysz ten świat. Bez Ciebie byłby inny. 
Tworzysz swoje życie. Spełniając się w nim, dzielisz się ze światem wyjątkowością Siebie.                                                     Katarzyna Przyszewska 

Katarzyna Przyszewska 

tańcząca z energią kreatorka zmiany ze szczególnym naciskiem na związki, biznes i ciało. Niebywale skuteczna w tym co robi, wciąż sięgająca po więcej lekkości, łatwości i radości. Sięgnij po wspaniałość siebie - Be Magnificence!

Specjalista w zadawaniu pytań; trener osobistego wzrostu, facylitator Access Bars oraz Acces Facelift. Przez lata pracy i rozwoju osobistego przeszła przez różne techniki, szkoły i podejścia w poszukiwaniu tego „jak zacząć żyć i być wreszcie szczęśliwym”. W czasie sesji indywidualnych i warsztatów pomaga uwolnić mentalne i energetyczne blokady zatrzymujące życie w opcji "pauza". Terapeuta czaszkowo-krzyżowy, tancerka. Cały czas poszerza swój warsztat i techniki pracy, tłumaczy książki i nagrania na polski udostępniając informacje i techniki w nich zawarte polskojęzycznym użytkownikom.
Moja przygoda z barsami
Z barsami pierwszy raz zetknęłam się pod koniec 2014 roku zupełnie nie wiedząc co to takiego - po prostu - ktoś zrobił mi zabieg. Po pierwszym zabiegu zupełnie nie rozumiałam co się ze mną dzieje - niby nic się nie zmieniło, a jednak wszystko był zupełnie inne.
Wcześniej używałam mnóstwa metod aby poprawić jakość mojego życia - EFT, ustawień Hellingera, Tetha Healing, regresingu, afirmacji, medytacji, pracy z wewnętrznym dzieckiem, pracy poprzez ruch i ciało i tak dalej i tak dalej.... - wszystkie one owszem, nie powiem pomagały, jednak dopiero gdy zaczęłam używać barsów, a przede wszystkim pytań i narzędzi Access dokonałam dużej zmiany w moim życiu, poczułam na stałe więcej wolności, radości i spokoju. Była to dla mnie ogromna i piękna zmiana w kierunku bycia sobą i radości życia. Dzielę się tym teraz z Tobą.