Pozwól eksplodować swojemu biznesowi AccessJak to jest z biznesami - niektóre eksplodują, a inne kurczą się aż całkiem znikną? Jaka jest różnica? Na co możesz się otworzyć, kim być i co robić jako Facylitator Access Consciousness, aby pozwolić swojemu biznesowi prosperować i wzrastać aż eksploduje?

Haris Omanovic od prawie 4 lat prowadzi odnoszący duży sukces biznes Access. Obecnie prowadzi zajęcia na całym świecie i realizuje styl życia jakiego pragnął, dostając z/ dla / od swojego biznesu to, co najwspanialsze!

Przyjdź i dołącz do niego na tych zajęciach online, aby nauczyć się jak możesz pozwolić twojemu biznesowi Access eksplodować. Na twój sposób. Już dosyć chowania się w mysiej dziurze, albo próbowania wymyślić co zadziała. Z Harisem zaczniesz otwierać i odkrywać to, do czego jesteś stworzony, ponad wszystkim w, co do tej pory uwierzyłeś i.. wprowadzisz to w życie.

Haris Omanovic jest certyfikowanym facylitatorem Access Consciousness®. Prowadzi Podstawy Access, 3-dniową klasę na ciało i zaawansowane zajęcia Radość z biznesu na całym świecie.

Witaj w słodkim, pełnym radości i inspirującym życiu jakie wiesz, że jest możliwe!

Te zajęcia online będą tłumaczone symultanicznie z angielskiego na Twój język.

Cena : 55 Euro
Data i godzina: 30. 10. 2018, 20.00
Sprawdz godiznę w swojej strefie czasowej: https://bit.ly/2yDPxBM

Strona rejestracji : https://www.haris.si/events/let-explode-your-access-business/


Będzie po polsku - zapraszam serdecznie!