Czym jest Access Consciousness

Access Consciousness® to metoda transformacji energii, która łączy starą mądrość, starożytną wiedzę i współczesne, bardzo praktyczne narzędzia do zmiany.

Access Consciousness to technika pozwalająca na zmianę każdego aspektu naszego życia z lekkością. Stworzył ją 28 lat temu w USA Gary Douglas.

Jak to działa?

Zdarzyło Ci się że szedłeś ulicą, cały szczęśliwy, życie było piękne, uśmiech gościł na twarzy i nagle coś usłyszałeś/zobaczyłeś co całkowicie popsuło twój nastrój? albo.... w drugą stronę: byłeś skapcaniały i dostałeś informację/telefon/żart (cokolwiek) co zmieniło w jednej sekundzie twoje samopoczucie?

Zatem:
- co się zmieniło w tych sytuacjach?
- twoja energia przez jaką tworzyłeś swój dzień

Zatem:
skoro jakieś wydarzenie zewnętrzne może w jednej sekundzie całkowicie odmienić twój dzień, nastrój, chęci, samopoczucie, pomysłowość....WSZYSTKO...

to jakby to było świadomie wybierać poprzez jaką energię tworzysz swoje życie?

- Niemożliwe.
- Prooooszę? Na prawdę?

Jakby to było gdyby to nie zewnętrzne czynniki (rodzina, znajomi, sytuacja polityczna itp itd na co zwykle "zwalamy" nasze narzekania i niepowodzenia - co tak na marginesie jest dosyć wygodne, nieprawdaż?) decydowały o sukcesie, o tym jak się czuję, kim jestem i co realizuję w moim życiu tylko mój świadomy wybór z jakiej pozycji tworzę to kim jestem i to co realizuję tutaj na Ziemi?

To właśnie, w wielkim telegraficznym skrócie, umożliwia Access Consciousness dzięki sesjom Bars i tzw. "narzędziom" do zmiany i transformacji energii.

Access Bars® to zabieg energetyczny, który polega na rozładowaniu energii zablokowanej w ograniczających nas punktach widzenia na temat pieniędzy, związków i zdrowia. Stosując Bars możesz mieć więcej lekkości i radości we wszystkich aspektach życia.

Jak może być jeszcze lepiej?