Wymianka z jogą hormonalną w WarszawieZapraszam serdecznie na towarzyską i relaksującą wymianę barsów i facelift

a tym razem NIE TYLKO!!!!

Dzięki uprzejmości Wioletty Durka dowiemy się i przećwiczymy (!) jak prostymi ćwiczeniami zadbać o właściwy poziom hormonów.

Czym jest joga hormonalna jednym zdaniem?
Tam gdzie jest nadczynność - obniża ją, a tam gdzie jest niedoczynność - mobilizuje organizm do pracy. No i jak tu nie powiedzieć: "jak może być jeszcze lepiej?"

nie ma co siedzieć w domu!
przyjdź!

wymień się!
skosztuj barsa lub facelifta!
zadbaj o siebie!

Więcej o jodze hormonalnej:

Są to ćwiczenia i oddychanie regulujące pracę układu hormonalnego, działające zarówno terapeutycznie jak i profilaktycznie. Od równowagi w układzie hormonalnym zależy stan całego organizmu człowieka, jego emocje i dobre samopoczucie, utrzymanie właściwej wagi ciała oraz przedłużenie młodości. Regularnie stosowana joga hormonalna zastępuje hormonalną terapię zastępczą.

Przeciwwskazania: ciąża, duże mięśniaki, zaawansowana endometrioza, ostre stany zapalne, nowotwory.

Dla kogo:
- dla wszystkich pań w wieku 35 + w celu utrzymania odpowiedniego poziomu hormonów

Polecane w szczególności na:
- opóźnienia menopauzy i przejścia jej bezobjawowo
- dla pań z wszystkimi schorzeniami i dysfunkcjami mającymi źródło w układzie hormonalnym, m.in.: niepłodność, zespół policystycznych jajników, nieregularne miesiączki, PMS zespół napięcia przedmiesiączkowego, PMDD przedmiesiączkowe zaburzenia dysforyczne, przedwczesna menopauza; menopauza i jej objawy: bezsenność, nerwowość, uderzenia gorąca, nietrzymanie moczu, obniżenie libido; chorobami tarczycy: niedoczynnością, Hashimoto; hiperprolaktynemia, cukrzyca typu 2, insulinooporność, hiperinsulinemią; trądzik, depresja

PROGRAM SPOTKANIA:
18.00 - część jogowa, potrzebny wygodny luźny strój do ćwiczeń, część ćwiczeń na podłodze więc jeśli nie chcesz ćwiczyć na wykładzinie dywanowej zabierz ze sobą karimatę

19.00 część wymiankowa

ŚRODA

19.02.2020
godzina 18.00- 21.00 (22.00)
wstęp: 25 zł dla wymieniających się

Proszę zgłaszać się/potwierdzić swoje przybycie z wyprzedzeniem tel. 698 469 374

Zapraszam
Kasia