Energetyczne procesy na ciało

są to procesy, gdzie kładziesz ręce na ciele drugiej osoby, co powoduje przepływ energii i umożliwia pobudzenie jej i poruszenie/dostarczenie/odżywienie w miejscach/obszarach gdzie nastąpiła blokada/trauma.

Poruszasz to, co dotychczas stało w miejscu, pozwalasz płynąć, jesteś katalizatorem zmiany dla drugiej osoby i dla siebie. Pozwalasz płynąć.


  • Energetyczne procesy na ciało
    • praktyczna nauka procesu
    • materiały pomocnicze
    • odkreowania

 

Korekta wzroku
proces pomocny w korygowaniu wzroku, ale również umożliwia zobaczyć lub "przejrzeć na oczy" z tym czego dostrzec nie możesz lub nie chcesz; jest również pomocny w problemach z zatokami 
MTVSS
jeden z najbardziej dynamicznych procesów energetycznych; pozwala cofnąć/uwolnić dysfunkcje w ciele; można go stosować na całe ciało/ system immunologiczny/ poszczególne narządy/ wykorzystywać przy ćwiczeniach fizycznych
wspomaga system odpornościowy, cofa programowanie ciała (powracasz do tzw. blue print), łagodzi dolegliwości Pamięć komórkowa
proces odwracający efekty fizycznych urazów i blizn w ciele; proces odblokowuje niezgodną pamięć komórek, aby mogły wrócić do stanu do jakiego zostały stworzone. Proces jest skuteczny dla ludzi i zwierząt.
Zerowa suma traum
stosowany w przypadkach gdy ciało doznało szoku/traumy, proces cofa jej historię i zapis w ciele, szczególnie przydatny dla powtarzających się zdarzeń, gdy z każdym kolejnym urazem przyzwyczajasz się coraz bardziej do poziomu bólu / osłabionego funkcjonowania i kontynuujesz swoje działanie dodając ciału dodatkowe uraz. Proces ma zastosowanie dla sportowców, odnawiających się urazach oraz dla osób wykonujących powtarzający się nadmierny wysiłek.

BMM (biomimetyczna i biomimetryczna mimikra) & spotęgowanie możliwości pracy mózgu (2 procesy w czasie jednych zajęć)
zmienia to, gdzie w życiu tworzymy życie i ciało poprzez naśladowanie innych zamiast ze swojego wyboru. Naśladujesz innych próbując powielić lub zrozumieć ich. Nakładasz na swoje życie i ciało czyjeś punkty widzenia (rodziców, społeczeństwa, schematy z innych  żyć itp.).  


Odbudowa komunii z Ziemią
proces przywracający, wzmacniający połączenie i jedność z Ziemią, połączenie które mamy od zawsze jednak w pośpiechu codzienności zapominamy, że można korzystać ze źródła obfitości jakim jest ZiemiaOdwzajemnione wymiarowości
są wszędzie tam, gdzie inne wymiary przekazują twojemu ciału punkty widzenia i wpływają na twoje ciało tutaj, tak samo jak tam. Wówczas źródło problemu znajduje się niecałkowicie w tej rzeczywistości, częściowo jest w innych wymiarach i innych rzeczywistościach
Proces szczególnie przydatny przy dolegliwościach, które nie chcą ustąpić, bólach pleców i krzyża.
 
Upłynnianie fizycznego krzepnięcia
jesteś energią która płynie i nieustannie się porusza, wszędzie - w ciele i na zewnątrz ciała -
wszystkie miejsca gdzie w ciele coś zakrzepło, czujesz zastój, sztywność, twarde, nieelastyczne miejsce w ciele - fizycznie i energetycznie - możesz poruszyć i przywrócić do przepływu.


De-molekularna manifestacja 
molekularna de-manifestacja
proces przydatny kiedy w ciele dzieje się coś co nie powinno zajść, albo to co powinno nie dzieje się. Proces stosowany od zapalenia stawów przez guzy po znamiona, używany dla miejsc w ciele, gdzie pojawiło się coś dodatkowego czego być nie powinno, pomocny również przy zatruciach.


Nauka pojedynczego procesu w trakcie 4h zajęć w czasie których wykonasz i otrzymasz proces; dostaniesz opis procesu, omówienie i wskazówki jego zastosowania.


Cena pojedynczych zajęć podawana przy terminie spotkania (250-350 zł)

dzieci do 16 lat bezpłatnieA tutaj bardzo ciekawy 
wywiad z Kacie Crisp 
o procesach na ciało Access, pieniądzach, otrzymywaniu 
- polecam! 
Money And Bodies 
With Kacie Crisp 20.10.2018