O mnie

Mówią o mnie: skuteczna w tym co robi.


Moim osobistym celem jest czynić wszystko, aby zamiast ograniczeń i niemożliwości zagościła w naszych życiach satysfakcja, dobrobyt i radość z bycia i życia.

Tworzysz ten świat. Bez Ciebie byłby inny. 
Tworzysz swoje życie. Spełniając się w nim, dzielisz się ze światem wyjątkowością Siebie.


                                                     Katarzyna Przyszewska   • 8 lat doświadczenia terapeutycznego (terapia czaszkowo-krzyżowa, techniki rozwoju osobistego) i 6 lat prowadzeniu zajęć techniką Access.
  • Prowadzę zajęcia i sesje w języku polskim i angielskim. Tłumaczę książki, zajęcia na żywo oraz online z tematyki rozwoju osobistego co pozwala mi być na bieżąco z najnowszymi trendami i informacjami. 
  • Wygodne lokalizacje zajęć w miastach: Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Katowice, Poznań, Łódź, Katowice. Zapewniam niezbędne materiały i komfortowe stanowiska do nauki i praktyki. 
 
Katarzyna Przyszewska 

tańcząca z energią kreatorka zmiany ze szczególnym naciskiem na związki, biznes i ciało. Niebywale skuteczna w tym co robi, wciąż sięgająca po więcej lekkości, łatwości i radości.

Specjalista w zadawaniu pytań; trener osobistego wzrostu, facylitator Access, techniki ROAR i Theta Healing. Przez lata pracy i rozwoju osobistego przeszła przez różne techniki, szkoły i podejścia w poszukiwaniu tego „jak zacząć żyć i być wreszcie szczęśliwym”. W czasie sesji indywidualnych i warsztatów pomaga uwolnić mentalne i energetyczne blokady zatrzymujące życie w opcji "pauza". Terapeuta czaszkowo-krzyżowy, tancerka. Cały czas poszerza swój warsztat i techniki pracy, tłumaczy książki i nagrania na polski udostępniając informacje i techniki w nich zawarte polskojęzycznym użytkownikom.
Moja przygoda ze sobą
Po oblanym egzaminie instruktorskim i fatalnym stanie psychicznym w jakim się wtedy znalazłam (bo właśnie legły w gruzach moje największe marzenia) szukając pomocy dla siebie poznałam technikę EFT. Uwolniła mnie od złości i żalu, a jednocześnie dostrzegłam, że egzamin jest czubkiem góry lodowej zamrożonych w we mnie wydarzeń, uczuć i przekonań, które powodują że jestem nieszczęśliwa. 
Jak tylko to zauważyłam, UPARŁAM SIĘ aby to zmienić.
Używałam różnych technik, aby podnieść samoocenę i zadowolenie z życia - począwszy od pracy z polem narodzin Transition (9 m-cy przed poczęciem, ciąża i pierwszy rok życia, której stałam się asystentką prowadzącego Juliana Gustavsona), terapię czaszkowo-krzyżową (której jestem terapeutą), ustawień Hellingera, regresingu, afirmacji, medytacji, jogi, pracy z wewnętrznym dzieckiem, pracy z ciałem poprzez ruch, oddech, WHH, RPT - żeby wymienić te znaczniejsze. Jak się domyślasz, nie trwało to rok.
W 2014 roku poznałam Access Bars. Ktoś zrobił mi zabieg mówiąc: hej, nauczyłam się czegoś, mogę na tobie poćwiczyć?. Po pierwej sesji zupełnie nie rozumiałam co się ze mną dzieje - niby nic się nie zmieniło, a jednak wszystko był zupełnie inne. Miałam wrażenie że energetyczny huragan świadomości przeszedł przez moje życie. Po sesji wszystko wydawało się być takie samo, a ja widziałam całe moje zycie, moją pracę i związek z kompletnie innej perspektywy. Szczerze mówiąc - niezbyt łatwej do przełknięcia perspektywy, można powiedzieć "przejrzałam na oczy". Barsy też pomogły w nieoceniony sposób kiedy bliska mi osoba zachorowała na nowotwór i odeszła. Wtedy, i w żałobie tylko one utrzymały mnie przy życiu. 
Na szczęście to już minęło i wiem, że wszystkie te doświadczenia torowały drogę do czegoś wspanialszego w moim życiu. Najgorsze mam już za sobą. Ufam, że miało to sens i dzięki temu wiem jak pomóc/wysłuchać osobom, które do mnie przychodzą.
W swoim warsztacie wykorzystuję elementy rożnych technik, wyczuwam w czasie spotkania gdzie jest "węzeł", który trzyma życie w impasie i korzystam z tego co zadziała najlepiej.
Barsy, a przede wszystkim pytania i tzw. "narzędzia Access" uświadomiły mi fundamentalne sprawy w życiu, których nie zawierały poprzednie techniki. Z powodzeniem od lat dzielę się tą wiedzą prowadząc szkolenia, zajęcia i sesje indywidualne.
Cztery lata temu poznałam technikę ROAR, która usuwa ograniczające przekonania z podświadomości. Pozwoliło mi dosłownie przełączyć stare programowanie umysłu na nowe tory. Jestem certyfikowanym praktykiem ROAR, z każdą sesją jaką prowadzę z klientami jestem pod wrażeniem jej głębokiego i szybkiego działania - zmian jakie dzieją się w życiach moich Klientów. Do swojego warsztatu dodałam też łagodną pracę energetyczną w Tetha Healing.
Przez lata obecności ze sobą dokonałam tego, czego chciałam - jestem szczęśliwa we wszystkich aspektach mojego życia - zdrowa, spełnionym związku i w pracy, którą kocham - ponad uwarunkowaniami przodków, społeczeństwa, rodziny z jakich "startowałam" w życiu. Jest to dla mnie piękna podróż do bycia sobą i radości życia. W końcu po to tu jesteśmy. Jest to możliwe dla każdego, kto chce, skoro ja mogłam - Ty też możesz. Dzielę się tym teraz z Tobą.