BMM & aktywacja 90% mózgu

 

Słyszeliście kiedyś coś w ten deseń:
- jaka matka taka córka / jaki ojciec taki syn
- niedaleko pada jabłko od jabłoni
- kiedy wchodzisz miedzy wrony musisz krakać tak jak one

Socjologia nazywa to "reprodukcją kulturową" czyli przekazywaniem z pokolenia na pokolenie: wartości, praktyk i norm - klasy społecznej, poziomu zamożności, podejścia do związków, szacunku (lub jego braku) dla siebie i innych i tak dalej...

W życiu przenosimy się z jednych miejsc w inne (np. zmieniamy pracę, szkołę, miejsce zamieszkania, wchodzimy w rodzinę partnera, emigrujemy) ALE - chcąc nie chcąc - zabieramy ze sobą pewne normy kulturowe i tradycje "z jakich wyrośliśmy".

Część z nich może być korzystna, część zwyczajnie przestarzała może blokować rozwój życiowy i na przykład: zatrzymywać w nisko płatnej pracy albo toksycznym związku - nie dlatego, że "nie stać Cie na więcej" ale dlatego, że przyjęłaś taką NORMĘ.

Jak rozpoznać, że wzorzec zatrzymuje Twoje życie?
Daj sobie chwilę na AUTOREFLEKSJĘ....
- czy jesteś innowatorem LUB raczej dostosowujesz się do oczekiwań innych

- czy masz swoje cele (i realizujesz je) LUB raczej wolisz się nie wychylać
- czy zarabiasz znacznie więcej niż rodzice LUB bardziej narzekasz na słabą pracę
- czy masz fenomenalny związek i przyjaźnie LUB raczej borykasz się z niepowodzeniami jakie obserwowałeś w dzieciństwie u bliskich
- czy masz poczucie że wszystko jest dla Ciebie możliwe LUB raczej chcesz odbębnić swoje i po prostu mieć na rachunki i uzbierać na wakacje.

Jeśli chcesz odnaleźć w tym wszystkim siebie i rozeznać kim tak na prawdę jesteś jako NIEOGRANICZONE ISTNIENIE a nie EFEKT wszystkich otaczających Cię ludzi i kultury - to ten energetyczny proces jest strzałem w 10! Jakiekolwiek niezadowolenie z życia odczuwalne jako ciężar i zmaganie tak na prawdę nie jest Twoim życiem - to właśnie NORMA. Pytanie, czy chcesz aby dalej było to Twoja NORMĄ?

***


Jest ponad 50 procesów energetycznych Access Consciousness o różnych właściwościach.

Na tych zajęciach poznasz dwa z nich:
1) BMM (biomimetyczna i biomimetryczna mimikra)
2) spotęgowanie 90% możliwości pracy mózgu
(zalecana się aby robić jeden po drugim)

BMM - proces pomocny, kiedy chcesz się uwolnić ze schematu tworzenia życia i/lub ciała poprzez naśladowania innych osób (np. wykapana mama/ zachowujesz się zupełnie jak ojciec itp.) zamiast kreować je poprzez SIEBIE i z unikatowością siebie.
Próbując zrozumieć (z angielskiego UNDERSTAND czyli under= pod, stand = stać) innych, musisz ustawić się energetycznie poniżej tej osoby i w swoim ciele rezonować w sobie rzeczywistość tej osoby, czyli wejść w nią. To naturalna właściwość ciała, że może dopasować się do wszystkiego innego na tym świecie taj jak na przykład dopasowujemy się w związkach, z kolegami w nowej pracy.
Naśladujesz wówczas ścieżki i punkty wiedzenia innych ludzi - zwykle mówimy o tym: ktoś ma na ciebie silny wpływ, kiedy wchodzisz miedzy wrony musisz krakać tak jak one itp. czyli zakleszczasz w swoim ciele coś, co zupełnie nie jest twoje. Zaczynasz to nosić jak kostium, który z czasem staje się tobą.
Więc kiedy kostium jest tobą... kim jesteś TY?

Spotęgowanie 90% możliwości pracy mózgu - cóż tu dodać, nazwa mówi sama za siebie. Naukowcy uważają, że wykorzystujemy tylko 10% możliwości mózgu, a jakby tak połasić się O WIĘCEJ?

W czasie zajęć:
- otrzymujesz instrukcję do wykonania zabiegu
- omawiam techniki wykonania i nurtujące Cię pytania
- rozmawiamy o przekonaniach i blokadach zamkniętych w ciele
- wykonujesz zabieg dla innego uczestnika, a ta osoba wykonuje zabieg dla Ciebie
- uczysz się też jak aktywować proces samodzielnie
- dostajesz certyfikat praktyka uprawniający do wykonywania zabiegu

Inwestycja:
350 zł
dzieci do 16 lat biorą udział w zajęciach bezpłatnie

Zgłoś się już teraz:
telefonicznie/SMS: tel. 698 469 374
katarzyna.przyszewska@gmail.com
www.KatarzynaPrzyszewska.com