ROAR jest jak RYK lwa

Znam metodę ROAR od 2017 r. kiedy jej autorka dr Lisa Kripamayi Cooney przyjechała poprowadzić zajęcia w Warszawie. Kto na nich był ten wie co to była za MOC!
Teraz metoda trafia pod strzechy możesz się jej nauczyć i wykorzystywać dla siebie i klientów. Ja już to robię - każda sesja to szybka, trwała i głęboka transformacja z ograniczeń do odzyskania swojego potencjału i mocy.
Klasa ROAR Online - 22-25 kwietnia 2020
zajęcia z polskim tłumaczem na żywo.

ROAR jest jak RYK lwa. Jest to unikalna metodologia stworzona przez dr Lisę Cooney w celu WZMOCNIENIA siebie i innych z ich prawdziwym wyborem.

Jeśli chcesz zapoznać się z metodą ROAR i zobaczyć na czym polega i jak przebiega sesja prowadzona tą techniką zobacz przykładową sesję. Pod poniższym linkiem możesz obejrzeć i odsłuchać po angielsku z polskim tłumaczeniem jak technika ROAR wygląda w praktyce (należy założyć bezpłatne konto poprzez podanie e mail i utworzenie hasła - nagranie będzie dostępne w bibliotece plików): https://www.drlisacooney.com/offers/D2LNxtkF

Brak wymagań wstępnych.

W czasie czterech dni zajęć:
- nauczysz się prostych i pragmatycznych narzędzi, aby uwolnić się od przemocowych sytuacji i wzorców
- uzyskasz potężny zestaw skutecznych technik i narzędzi dla praktyków, które ułatwią ci pracę z klientami
- zidentyfikujesz i uwolnisz się z własnej „klatki” ograniczeń
- zaczniesz wcielać w życie coś zupełnie nowego jako Ty ponad dotychczasowymi ograniczeniami
- wybierzesz (jeśli zechcesz) siebie i opowiesz się po swojej stronie aby tworzyć to co radosne i ekspansywne dla ciebie.
- masz możliwość stać się praktykiem i zyskać doświadczenie, które umożliwi ci skutecznie wsparcie i wzmacnianie klientów co przyczyni się do ekspansji świata.

Po ukończeniu zajęć otrzymasz certyfikat Praktyka ROAR uprawniający do wykonywania sesji tą techniką.

Jeśli doświadczyłeś przemocy lub nadużyć i chcesz uwolnić się od bycia niewolnikiem traumy lub jesteś terapeutą/ psychoterapeutą/ mentorem/ coachem który pracuje z osobami doświadczającymi przemocy lub nadużycia to zajęcia dla ciebie.
Przemoc i nadużycie nie ma sensu i nie ma wyjaśnienia; takie doświadczenia zniekształcają sposób odbioru rzeczywistości i dlatego z osobami, które tego doświadczyły pracuje się zupełnie inaczej.

Stara cena: 2 500 USD
Cena zajęć online: 1 100 USD
Link do rejestracji: https://www.drlisacooney.com/a/25488/M3eyujVZ

DATA I CZAS:
22- 25.04.2020
godziny zajęć 8:00-14.00 czasu CST Dallas każdego dnia. (godzina 15.00- 21.00 czasu polskiego).